Krajowy Rejestr Sądowy - odpis KRS przez internet !

Odpisy z KRS uzyskujemy w ciągu 24 h. Odpisy są pobierane z Centralnej Informacji KRS i posiadają pieczęć sądową poświadczoną podpisem pracownika sądu wydającego odpisy. Są to oryginalne odpisy sądowe w wersji papierowej.

Rejestr KRS obejmuje:

- rejestr przedsiębiorców (sp. z o.o., spółki komandytowe, akcyjne oraz komandytowo akcyjne

- stowarzyszeń i organizacji (fundacje, stowarzyszenia, zakłady opieki zdrowotnej)

Krajowy Rejestr Sądowy prowadzą w systemie informatycznym Sądy Rejonowe (sądy gospodarcze), obejmujące swoją właściwości obszar województwa lub jego część, zwane dalej sądami rejestrowymi.

 

Odpis aktualny z KRS - ZAMÓW >>

 

Odpis pełny z KRS -  ZAMÓW >>

 

 

Wyszukiwarka Wydziału Gospodarczego KRS (spis alfabetyczny):

Wyszukiwarka Wydziału Ksiąg Wieczystych (spis alfabetyczny):

 

Siedziba Wydziału

Właściwość - wg miast i gmin

15-950 Białystok

ul. Mickiewicza 103

Sąd RejonowyXII Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Sejny, Siemiatycze, Suwałki, Wysokie Mazowieckie i Zambrów oraz gmin: Augustów, Bakałarzewo, Bargłów Kościelny, Białowieża, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czeremcha, Czyże, Czyżew-Osada, Dąbrowa Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Drohiczyn, Dubicze Cerkiewne, Dziadkowice, Filipów, Giby, Goniądz, Grabowo, Grajewo, Grodzisk, Gródek, Hajnówka, Janów, Jasionówka, Jaświły, Jedwabne, Jeleniewo, Juchnowiec Kościelny, Kleszczele, Klukowo, Knyszyn, Kobylin-Borzymy, Kolno, Kołaki Kościelne, Korycin, Krasnopol, Krynki, Krypno, Kulesze Kościelne, Kuźnica, Lipsk, Łapy, Łomża, Mały Płock, Miastkowo, Michałowo, Mielnik, Milejczyce, Mońki, Narew, Narewka, Nowe Piekuty, Nowinka, Nowogród, Nowy Dwór, Nurzec-Stacja, Orla, Perlejewo, Piątnica, Płaska, Poświętne, Przerośl, Przytuły, Puńsk, Raczki, Radziłów, Rajgród, Rudka, Rutka-Tartak, Rutki, Sejny, Sidra, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Stawiski, Suchowola, Supraśl, Suraż, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Szudziałowo, Szumowo, Szypliszki, Śniadowo, Trzcianne, Turośl, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Wąsosz, Wizna, Wiżajny, Wysokie Mazowieckie, Wyszki, Zabłudów, Zambrów, Zawady i Zbójna;

43-300 Bielsko – Biała

Sąd Rejonowy

VIII Wydział Gospodarczy KRS

ul. Bogusławskiego 24

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Ustroń, Wisła i Żywiec oraz gmin: Brenna, Buczkowice, Chybie, Czernichów, Dębowiec, Gilowice, Goleszów, Hażlach, Istebna, Jasienica, Jaworze, Jeleśnia, Koszarawa, Kozy, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Porąbka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Skoczów, Strumień, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka, Wilamowice, Wilkowice i Zebrzydowice;

85-023 Bydgoszcz

ul. Toruńska 64 a

Sąd Rejonowy

XIII Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Bydgoszcz i Inowrocław oraz gmin: Barcin, Białe Błota, Bukowiec, Cekcyn, Dąbrowa, Dąbrowa Biskupia, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Dragacz, Drzycim, Gąsawa, Gniewkowo, Gostycyn, Inowrocław, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Jeziora Wielkie, Jeżewo, Kamień Krajeński, Kcynia, Kęsowo, Koronowo, Kruszwica, Lniano, Lubiewo, Łabiszyn, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Nowe, Osie, Osielsko, Pakość, Pruszcz, Rogowo, Rojewo, Sadki, Sępólno Krajeńskie, Sicienko, Solec Kujawski, Sośno, Strzelno, Szubin, Śliwice, Świecie, Świekatowo, Tuchola, Warlubie, Więcbork, Złotniki Kujawskie i Żnin;

42-200 Częstochowa

ul. Rejtana 6

Sąd Rejonowy

XVII Wydział Gospodarczy KRS

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Częstochowa, Lubliniec, Myszków, Poręba i Zawiercie oraz gmin: Blachownia, Boronów, Ciasna, Dąbrowa Zielona, Herby, Irządze, Janów, Kamienica Polska, Kłobuck, Kłomnice, Kochanowice, Koniecpol, Konopiska, Koszęcin, Koziegłowy, Kroczyce, Kruszyna, Krzepice, Lelów, Lipie, Łazy, Mstów, Miedźno, Mierzęcice, Mykanów, Niegowa, Ogrodzieniec, Olsztyn, Opatów, Panki, Pawonków, Pilica, Poczesna, Popów, Poraj, Przyrów, Przystajń, Rędziny, Siewierz,  Starcza, Szczekociny, Włodowice, Woźniki, Wręczyca Wielka, Żarki, i Żarnowiec;

80-169 Gdańsk

ul. Piekarnicza 10

Gdańsk 48 skr. poczt. nr 9

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku

VII Wydział Gospodarczy KRS w Gdańsku

 

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku 

VIII Wydział Gospodarczy KRS w Gdańsku

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Czarna Woda,  Gdańsk, Krynica Morska,  Kwidzyn, Malbork,   Pruszcz Gdański, Skórcz, Starogard Gdański i Tczew oraz gmin: Bobowo, Cedry Wielkie, Dzierzgoń, Gardeja, Gniew, Kaliska, Kolbudy, Kwidzyn, Lichnowy, Lubichowo, Malbork, Mikołajki Pomorskie, Miłoradz, Morzeszczyn, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw,  Osieczna, Osiek, Ostaszewo,  Pelplin, Prabuty,  Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Ryjewo, Sadlinki, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Stare Pole, Starogard Gdański, Stary Dzierzgoń, Stary Targ,  Stegna,   Subkowy, Suchy Dąb, Sztum, Sztutowo,   Tczew, Trąbki Wielkie i Zblewo;

 

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Chojnice, Człuchów, Gdynia, Hel, Jastarnia, Kościerzyna, Lębork, Łeba, Puck, Reda, Rumia, Sopot, Słupsk, Ustka, Wejherowo i Władysławowo oraz gmin: Borzytuchom, Brusy, Bytów, Cewice, Chmielno, Choczewo, Chojnice, Czarna Dąbrówka, Czarne, Czersk, Człuchów, Damnica, Debrzno, Dębnica Kaszubska, Dziemiany, Główczyce, Gniewino, Karsin, Kartuzy, Kępice, Kobylnica,  Koczała, Kołczygłowy, Konarzyny, Kosakowo, Kościerzyna, Krokowa, Linia, Liniewo, Lipnica, Lipusz, Luzino, Łęczyce, Miastko, Nowa Karczma, Nowa Wieś Lęborska, Parchowo, Potęgowo, Przechlewo, Przodkowo, Puck, Rzeczenica, Sierakowice, Słupsk, Smołdzino, Somonino, Stara Kiszewa, Stężyca, Studzienice, Sulęczyno, Szemud, Trzebielino, Tuchomie, Ustka,  Wejherowo, Wicko i Żukowo;

44-100 Gliwice

ul. Powstańców Warszawy 23

Sąd Rejonowy

X Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Gliwice, Jastrzębie-Zdrój,  Kalety, Knurów, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zabrze i Żory oraz gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Gierałtowice, Godów, Gorzyce, Jejkowice, Kornowac, Krupski Młyn, Krzanowice, Krzyżanowice,  Kuźnia Raciborska, Lubomia, Lyski, Marklowice, Mszana,  Nędza, Ożarowice, Pawłowice,  Pietrowice Wielkie, Pilchowice, Rudnik, Rudziniec, Sośnicowice, Świerklaniec, Świerklany, Toszek, Tworóg, Wielowieś i Zbrosławice;

40-040 Katowice

ul. Lompy 14

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód

VIII Wydział Gospodarczy KRS

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Będzin, Bieruń, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Imielin, Jaworzno, Katowice, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Siemianowice Śląskie, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice,  Wojkowice, Tychy oraz gmin: Bestwina, Bobrowniki, Bojszowy, Chełm Śląski, Czechowice Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Ornontowice, Psary, Pszczyna, Suszec i Wyry;

25-312 Kielce

ul. Warszawska 44

Sąd Rejonowy

X Wydział Gospodarczy KRS

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna i Starachowice oraz gmin: Bałtów, Bejsce, Bieliny, Bliżyn, Baćkowice, Bodzechów, Bodzentyn, Bogoria, Brody, Busko-Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Czarnocin, Ćmielów,  Daleszyce,  Dwikozy,  Działoszyce, Fałków,  Gnojno, Gowarczów, Górno, Imielno, Iwaniska, Jędrzejów,  Kazimierza Wielka, Kije, Klimontów, Kluczewsko, Końskie, Koprzywnica, Krasocin, Kunów, Lipnik, Łagów, Łączna, Łoniów, Łopuszno, Łubnice, Małogoszcz, Masłów, Michałów, Miedziana Góra, Mirzec, Mniów, Morawica, Moskorzew, Nagłowice, Nowa  Słupia, Nowy Korczyn, Obrazów, Oksa, Oleśnica, Opatowiec, Opatów, Osiek, Ożarów, Pacanów,  Pawłów,   Piekoszów, Pierzchnica,  Pińczów, Połaniec,    Radków,  Raków,    Radoszyce,  Ruda    Maleniecka,   Rytwiany, Sadowie,    Samborzec,  Secemin,   Sędziszów,   Sitkówka-Nowiny,   Skalbmierz, Skarżysko   Kościelne,   Słupia,   Słupia     (Konecka),  Smyków, Sobków,   Solec-Zdrój, Staszów, Stąporków, Stopnica, Strawczyn, Suchedniów, Szydłów, Tarłów, Tuczępy, Waśniów, Wąchock, Wilczyce, Wiślica, Włoszczowa, Wodzisław, Wojciechowice, Zagnańsk, Zawichost i  Złota;

75-626 Koszalin

ul. Gen. Wł. Andersa 34

Sąd Rejonowy

IX Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Białogard, Darłowo, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Szczecinek,  Świdwin i Wałcz oraz gmin: Barwice, Będzino,  Białogard, Biały Bór, Biesiekierz, Bobolice, Borne Sulinowo, Brzeżno, Czaplinek, Człopa, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dygowo, Gościno, Grzmiąca, Kalisz Pomorski, Karlino, Kołobrzeg, Malechowo, Manowo, Mielno, Mirosławiec, Ostrowice, Polanów, Połczyn-Zdrój, Postomino, Rąbino, Rymań, Sianów, Siemyśl, Sławno, Sławoborze, Szczecinek, Świdwin, Świeszyno, Tuczno, Tychowo, Ustronie Morskie, Wałcz, Wierzchowo i Złocieniec;

31-547 Kraków

ul. Przy Rondzie 7

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie,

XI Wydział Gospodarczy KRS

 

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie,

XII Wydział Gospodarczy KRS

 

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miasta: Kraków oraz gmin: Biskupice, Charsznica, Czernichów, Dobczyce, Gdów, Gołcza, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kłaj, Kocmyrzów-Luborzyca, Koniusza, Koszyce, Kozłów,  Krzeszowice, Książ Wielki, Liszki, Lubień, Michałowice, Miechów, Mogilany, Myślenice, Niepołomice, Nowe Brzesko, Pałecznica, Pcim, Proszowice, Raciechowice, Racławice, Radziemice, Siepraw, Skała, Skawina, Słaboszów, Słomniki, Sułkowice, Sułoszowa, Świątniki Górne, Tokarnia, Wieliczka, Wielka Wieś, Wiśniowa, Zabierzów i Zielonki;

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Alwernia, Bochnia, Bukowno, Gorlice, Grybów, Jordanów, Limanowa, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Szczawnica, Tarnów i Zakopane oraz gmin: Andrychów, Babice, Biały Dunajec, Biecz, Bobowa, Bochnia, Bolesław (powiat dąbrowski),  Bolesław (powiat olkuski), Borzęcin, Brzeszcze, Brzesko, Brzeźnica, Budzów, Bukowina Tatrzańska, Bystra-Sidzina, Ciężkowice, Chełmek, Chełmiec, Chrzanów, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dębno, Dobra, Drwinia, Gnojnik, Gorlice, Gręboszów, Gromnik, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Iwkowa, Jabłonka, Jodłownik, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kamienica, Kamionka Wielka,  Kęty, Klucze, Korzenna, Kościelisko, Krościenko n. Dunajcem, Krynica-Zdrój, Lanckorona, Laskowa, Libiąż, Limanowa, Lipinki, Lipnica Murowana, Lipnica Wielka, Lisia Góra, Łabowa, Łapanów, Łapsze Niżne, Łącko, Łososina Dolna, Łukowica, Łużna, Maków Podhalański, Mędrzechów, Moszczenica, Mszana Dolna, Mucharz, Muszyna, Nawojowa, Niedźwiedź, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Ochotnica Dolna, Olesno, Olkusz, Osiek, Oświęcim, Piwniczna-Zdrój, Pleśna, Podegrodzie, Polanka Wielka, Poronin, Przeciszów, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Radgoszcz, Radłów, Ropa, Ryglice, Rytro, Rzepiennik Strzyżewski, Rzezawa, Sękowa, Słopnice, Spytkowice (powiat nowotarski),  Spytkowice (powiat wadowicki), Skrzyszów, Stary Sącz, Stryszawa, Stryszów, Szaflary, Szczucin, Szczurowa, Szerzyny, Tarnów, Tomice, Trzciana, Trzebinia, Trzyciąż,  Tuchów, Tymbark, Uście Gorlickie, Wadowice, Wieprz, Wietrzychowice, Wierzchosławice, Wojnicz, Wolbrom, Zakliczyn, Zator, Zawoja, Zembrzyce, Żabno i Żegocina;

21-040 Świdnik

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18

Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z/s w Świdniku

VI Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Stoczek Łukowski, Świdnik, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa i Zamość oraz gmin: Abramów, Adamów (powiat łukowski), Adamów (powiat zamojski), Aleksandrów, Annopol, Batorz, Baranów, Bełżec, Bełżyce, Biała Podlaska, Białopole,  Biłgoraj, Biszcza, Borki, Borzechów, Bychawa, Cyców, Chełm, Chodel, Chrzanów, Czemierniki, Dębowa Kłoda, Dołhobyczów, Dorohusk, Drelów, Dubienka, Dzierzkowice, Dzwola, Fajsławice, Firlej, Frampol, Garbów, Głusk, Godziszów, Goraj, Gorzków, Gościeradów, Grabowiec, Hanna, Hańsk, Horodło, Hrubieszów, Izbica, Jabłonna, Jabłoń, Janowiec, Janów Lubelski, Janów Podlaski, Jarczów, Jastków, Jeziorzany, Józefów (powiat biłgorajski), Józefów n/Wisłą, Kamień, Kamionka, Karczmiska, Kazimierz Dolny, Kąkolewnica Wschodnia, Kłoczew, Kock, Kodeń, Komarówka Podlaska, Komarów-Osada, Konopnica, Konstantynów, Końskowola, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśniczyn, Kraśnik, Krynice, Krzczonów, Krzywda, Księżpol, Kurów, Leśna Podlaska, Leśniowice, Lubartów, Lubycza Królewska, Ludwin, Łabunie, Łaszczów, Łaziska, Łęczna, Łomazy,  Łopiennik Górny, Łukowa, Łuków, Markuszów, Mełgiew, Miączyn, Michów, Międzyrzec Podlaski, Milanów, Milejów, Mircze, Modliborzyce, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niedźwiada, Nielisz, Niemce, Nowodwór, Obsza, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Ostrówek,  Parczew, Piaski, Piszczac, Podedwórze, Poniatowa, Potok Górny, Potok Wielki, Puchaczów, Puławy, Rachanie, Radecznica, Radzyń Podlaski, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Rokitno, Rossosz, Ruda-Huta, Rudnik, Rybczewice, Ryki, Sawin, Serniki, Serokomla, Siedliszcze, Siemień, Siennica Różana, Sitno, Skierbieszów, Sławatycze, Sosnowica, Sosnówka, Spiczyn, Stanin, Stary Brus, Stary Zamość, Stężyca, Stoczek Łukowski, Strzyżewice, Sułow, Susiec, Szastarka, Szczebrzeszyn, Tarnawatka, Tarnogród, Telatyn, Terespol, Tereszpol, Tomaszów Lubelski, Trawniki, Trzebieszów, Trzeszczany, Trzydnik Duży, Tuczna, Turobin, Tyszowce, Uchanie, Ulan-Majorat, Ulhówek, Ułęż, Urszulin, Urzędów, Uścimów, Wąwolnica, Werbkowice, Wierzbica, Wilkołaz, Wilków, Wisznice, Włodawa, Wohyń, Wojciechów, Wojcieszków, Wojsławice, Wola Mysłowska, Wola Uhruska, Wólka, Wyryki, Wysokie, Zakrzew, Zakrzówek, Zalesie, Zamość, Zwierzyniec, Żmudź, Żółkiewka i Żyrzyn;

 

90-928 Łódź

ul. Pomorska 37

Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi

XX Wydział Gospodarczy KRS

 

Wydział  Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego -  dla spraw z obszaru miast: Bełchatów,  Brzeziny,   Głowno, Konstantynów  Łódzki,  Kutno,  Łęczyca,  Łowicz,  Łódź,  Ozorków,  Pabianice, Piotrków  Trybunalski,   Radomsko,   Rawa Mazowiecka,   Skierniewice,   Sieradz,  Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola i Zgierz oraz gmin: Aleksandrów, Aleksandrów Łódzki,  Andrespol, Bedlno, Bełchatów, Będków, Biała, Biała Rawska,  Białaczów,   Bielawy, Błaszki, Bolesławiec, Bolimów, Brąszewice, Brójce,  Brzeziny,  Brzeźno,   Buczek,   Budziszewice, Burzenin,  Chąśno, Cielądz, Czarnocin, Czarnożyły, Czastary, Czerniewice, Dalików,  Daszyna, Dąbrowice,  Dłutów,  Dmosin,  Dobroń,  Dobryszyce,  Domaniewice,  Drużbice, Działoszyn,  Drzewica, Galewice, Gidle, Głowno, Głuchów, Godzianów, Gomunice,  Gorzkowice,  Goszczanów,  Góra Świętej Małgorzaty,  Grabica, Grabów,  Inowłódz,  Jeżów,  Kamieńsk,   Kiełczygłów,   Kiernozia,    Kleszczów,  Klonowa,   Kluki,   Kobiele Wielkie,   Kocierzew  Południowy,   Kodrąb,   Koluszki,  Konopnica,  Kowiesy,  Krośniewice,  Krzyżanów,  Ksawerów,   Kutno,  Lgota  Wielka,  Lipce  Reymontowskie,  Lubochnia,  Lutomiersk,  Lututów,  Ładzice, Łanięta,  Łask,  Łęczyca,  Łęki Szlacheckie, Łowicz, Łubnice, Łyszkowice, Maków, Masłowice, Mniszków, Mokrsko, Moszczenica, Nieborów, Nowa Brzeźnica, Nowe Ostrowy, Nowosolna, Nowy Kawęczyn, Opoczno, Oporów, Osjaków, Ostrówek, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Paradyż, Parzęczew, Pątnów, Piątek, Pęczniew, Poddębice, Poświętne, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Regnów, Ręczno, Rogów, Rokiciny, Rozprza, Rusiec, Rząśnia, Rzeczyca, Rzgów, Sadkowice, Sędziejowice, Siemkowice, Sieradz, Skierniewice, Skomlin, Sławno, Słupia, Sokolniki, Stryków, Strzelce, Strzelce Wielkie, Sulejów, Sulmierzyce, Szadek, Szczerców, Świnice Warckie, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Ujazd, Uniejów, Warta, Wartkowice, Widawa, Wielgomłyny, Wieluń, Wieruszów, Wierzchlas, Witonia, Wodzierady, Wola Krzysztoporska, Wolbórz, Wróblew, Zadzim, Zapolice, Zduny, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żarnów, Żelechlinek, Żychlin i Żytno;

10-523 Olsztyn

ul. Partyzantów 70

Sąd Rejonowy

VIII Wydział Gospodarczy KRS


 

Wydział Gospodarczy -  Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Górowo Iławeckie, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mrągowo, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztyn, Ostróda i Szczytno oraz gmin: Banie Mazurskie, Barciany, Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec (powiat nowomiejski), Biskupiec (powiat olsztyński), Bisztynek, Braniewo, Budry, Dąbrówno, Dobre Miasto, Dubeninki, Dywity, Działdowo, Dźwierzuty, Elbląg, Ełk, Frombork, Gietrzwałd, Giżycko, Godkowo, Gołdap, Górowo Iławeckie, Grodziczno, Gronowo Elbląskie, Grunwald, Iława, Iłowo-Osada, Janowiec Kościelny, Janowo, Jedwabno, Jeziorany, Jonkowo, Kalinowo, Kętrzyn, Kisielice, Kiwity, Kolno, Korsze, Kowale Oleckie, Kozłowo, Kruklanki, Kurzętnik, Lelkowo, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Lubomino, Łukta, Małdyty, Markusy, Mikołajki, Milejewo, Miłakowo, Miłki, Miłomłyn,  Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Piecki, Pieniężno, Pisz, Płoskinia, Płośnica, Pozezdrze, Prostki, Purda, Reszel, Rozogi, Ruciane-Nida, Rybno, Rychliki, Ryn, Sępopol, Sorkwity, Srokowo, Stare Juchy, Stawiguda, Susz, Szczytno, Świątki, Świętajno (powiat olecko-gołdapski), Świętajno (powiat szczycieński), Tolkmicko, Węgorzewo, Wielbark, Wieliczki, Wilczęta, Wydminy i Zalewo;

45-359 Opole

ul. Plebiscytowa 3a

Sąd Rejonowy

VIII Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Skarbimierz, Kędzierzyn-Koźle i Opole oraz gmin: Baborów, Biała, Bierawa, Branice, Byczyna, Cisek, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki,  Domaszowice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Izbicko, Jemielnica, Kamiennik, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Komprachcice, Korfantów, Krapkowice, Lasowice Wielkie, Leśnica, Lewin Brzeski, Lubsza, Lubrza, Łambinowice, Łubniany, Murów, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Olszanka, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Pakosławice, Pawłowiczki, Pokój, Polska Cerekiew, Popielów, Praszka, Prószków, Prudnik, Radłów, Reńska Wieś, Rudniki, Skarbimierz, Skoroszyce, Strzelce Opolskie, Strzeleczki, Świerczów, Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa, Ujazd, Walce, Wilków, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice i Zębowice;

61-752 Poznań

ul. Grochowe Łąki 6

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

VIII Wydział Gospodarczy KRS

 

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

IX Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Gniezno, Luboń, Obrzycko, Poznań i Puszczykowo oraz gmin: Brodnica, Buk, Chrzypsko Wielkie, Czerniejewo, Czerwonak, Dolsk, Dominowo, Dopiewo, Duszniki, Gniezno, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Kaźmierz, Kiszkowo, Kleszczewo, Kłecko, Kołaczkowo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Kuślin, Kwilcz, Lwówek, Łubowo, Miedzichowo, Mieleszyn, Międzychód, Miłosław, Mosina, Murowana Goślina, Nekla, Niechanowo, Nowe Miasto n. Wartą, Nowy Tomyśl, Obrzycko, Oborniki, Opalenica, Ostroróg, Pniewy, Pobiedziska, Przemęt, Rakoniewice, Rogoźno, Rokietnica, Ryczywół, Siedlec, Sieraków, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Tarnowo Podgórne, Trzemeszno, Wielichowo, Wolsztyn, Wronki, Września, Zaniemyśl i Zbąszyń;

 

Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Chodzież, Czarnków, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Piła, Słupca, Sulmierzyce, Turek, Wągrowiec i Złotów oraz gmin: Babiak, Baranów, Białośliwie, Blizanów, Bojanowo, Borek Wielkopolski, Bralin, Brudzew, Brzeziny, Budzyń, Ceków-Kolonia, Chocz, Chodów, Chodzież, Czajków, Czarnków, Czempiń, Czermin, Damasławek, Dąbie, Dobra, Dobrzyca, Doruchów, Drawsko, Gizałki, Godziesze Wielkie, Golina, Gołańcz, Gołuchów, Gostyń, Grabów n. Prosną, Grodziec, Grzegorzew, Jaraczewo, Jarocin, Jastrowie, Jutrosin, Kaczory, Kawęczyn, Kazimierz Biskupi, Kępno, Kleczew, Kłodawa, Kobyla Góra, Kobylin, Koło, Kościan, Kościelec, Kotlin, Koźminek, Koźmin Wielkopolski, Krajenka, Kramsk, Kraszewice, Krobia, Krotoszyn, Krzemieniewo, Krzymów, Krzywiń, Krzyż Wielkopolski, Lądek, Lipka, Lipno, Lisków, Lubasz, Łęka Opatowska, Łobżenica, Malanów, Margonin, Miasteczko Krajeńskie, Miejska Górka, Mieścisko, Mikstat, Mycielin, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Okonek, Olszówka, Opatówek, Orchowo,  Osieczna, Osiek Mały, Ostrowite, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pakosław, Perzów, Pępowo, Piaski, Pleszew, Pogorzela, Połajewo, Poniec, Powidz, Przedecz, Przygodzice, Przykona, Pyzdry, Raszków, Rawicz, Rozdrażew, Rychtal, Rychwał, Rydzyna, Rzgów, Sieroszewice, Skoki, Skulsk, Słupca, Sompolno, Sośnie, Stare Miasto, Stawiszyn, Strzałkowo, Szamocin, Szczytniki, Szydłowo, Ślesin, Śmigiel, Święciechowa, Tarnówka, Trzcianka, Trzcinica, Tuliszków, Turek, Ujście, Wapno, Wągrowiec, Wieleń, Wierzbinek, Wijewo, Wilczyn, Witkowo, Władysławów, Włoszakowice, Wyrzysk, Wysoka, Zagórów, Zakrzewo, Zduny, Złotów, Żelazków i Żerków;

35-303 Rzeszów

ul. Gen. J. Kustronia 4

Sąd Rejonowy

XII Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Radymno, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola i Tarnobrzeg oraz gmin: Adamówka, Baligród, Baranów Sandomierski, Błażowa,  Besko, Białobrzegi, Bircza, Boguchwała, Bojanów, Borowa, Brzostek, Brzozów, Brzyska, Bukowsko,  Chłopice, Chmielnik,  Chorkówka, Cieszanów, Cisna, Cmolas, Czarna (powiat bieszczacki), Czarna (powiat dębicki), Czarna (powiat łańcucki), Czermin, Czudec, Dębica, Dębowiec, Domaradz, Dubiecko, Dukla,  Dydnia, Dynów, Dzikowiec, Fredropol, Frysztak, Gać, Gawłuszowice, Głogów Małopolski, Gorzyce, Grębów, Grodzisko Dolne, Haczów, Harasiuki, Horyniec-Zdrój, Hyżne, Iwierzyce, Iwonicz-Zdrój, Jarocin,  Jarosław, Jasienica Rosielna, Jasło, Jawornik Polski, Jedlicze, Jeżowe, Jodłowa, Kamień, Kańczuga, Kolbuszowa, Kołaczyce, Komańcza, Korczyna, Krasiczyn, Krasne, Krempna, Krościenko Wyżne, Krzeszów, Krzywcza, Kuryłówka, Laszki, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Lubenia, Lutowiska, Łańcut, Majdan Królewski, Markowa, Medyka, Miejsce Piastowe, Mielec, Narol, Niebylec, Nisko, Niwiska, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Nowy Żmigród, Nozdrzec, Oleszyce, Olszanica, Orły, Osiek Jasielski, Ostrów, Padew Narodowa, Pawłosiów, Pilzno, Pruchnik, Przecław, Przemyśl, Przeworsk, Pysznica, Radomyśl n.Sanem, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Raniżów, Rokietnica, Ropczyce, Roźwienica, Rudnik n.Sanem, Rymanów, Sanok, Sędziszów Małopolski, Sieniawa, Skołyszyn, Sokołów Małopolski, Solina, Stary Dzików, Strzyżów, Stubno, Świlcza, Tarnowiec, Tryńcza, Trzebownisko, Tuszów Narodowy, Tyczyn, Tyrawa Wołoska, Ulanów, Ustrzyki Dolne, Wadowice Górne, Wiązownica, Wielkie Oczy, Wielopole Skrzyńskie, Wiśniowa, Wojaszówka, Zagórz, Zaklików, Zaleszany, Zarszyn, Zarzecze, Żołynia,  Żurawica i Żyraków;

70-485 Szczecin

ul. Królowej Korony Polskiej 31

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

XIII Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Stargard Szczeciński, Szczecin i Świnoujście oraz gmin: Banie, Barlinek, Bielice, Bierzwnik, Boleszkowice, Brojce, Cedynia, Chociwel, Chojna, Choszczno, Dębno, Dobra, Dobra (Szczecińska), Dobrzany, Dolice, Drawno, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Ińsko, Kamień Pomorski, Karnice, Kobylanka, Kołbaskowo, Kozielice, Krzęcin, Lipiany, Łobez, Marianowo, Maszewo, Mieszkowice, Międzyzdroje, Moryń, Myślibórz, Nowe Warpno, Nowogard, Nowogródek Pomorski,  Osina, Pełczyce, Płoty, Police, Przelewice, Przybiernów, Pyrzyce, Radowo Małe, Recz, Resko, Rewal, Stara Dąbrowa, Stare Czarnowo, Stargard Szczeciński, Stepnica, Suchań, Świerzno, Trzcińsko-Zdrój, Trzebiatów, Warnice, Węgorzyno, Widuchowa i Wolin;

87-100 Toruń

ul. Młodzieżowa 31

Sąd Rejonowy

VII Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego -  dla spraw z obszaru miast: Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Ciechocinek, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Kowal, Lipno, Nieszawa, Radziejów, Rypin, Toruń, Wąbrzeźno i Włocławek oraz gmin: Aleksandrów Kujawski, Bartniczka, Baruchowo, Bądkowo, Bobrowniki, Bobrowo, Boniewo, Brodnica, Brześć Kujawski, Brzozie, Brzuze, Bytoń, Ciechocin, Chełmno, Chełmża, Choceń, Chodecz, Chrostkowo, Czernikowo, Dębowa Łąka, Dobre, Dobrzyń nad Wisłą, Fabianki, Golub-Dobrzyń, Górzno, Grudziądz, Gruta, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Kijewo Królewskie, Kikół, Koneck, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Książki, Lipno, Lisewo, Lubanie, Lubicz, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łasin, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Osiek, Osięciny, Papowo Biskupie, Piotrków Kujawski, Płużnica, Raciążek, Radomin, Radziejów, Radzyń Chełmiński, Rogowo, Rogóźno, Rypin, Skępe, Skrwilno, Stolno, Świecie nad Osą, Świedziebnia, Tłuchowo, Topólka, Unisław, Waganiec, Wąbrzeźno, Wąpielsk, Wielgie, Wielka Nieszawka, Włocławek, Zakrzewo, Zbiczno, Zbójno i Zławieś Wielka;

00-454 Warszawa

ul. Czerniakowska 100

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XII Wydział Gospodarczy KRS
    tel. obsługa interesantów:

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy KRS

 

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIV Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru części miasta Warszawa określonej granicami administracyjnymi dzielnic: Ochota, Śródmieście, Wola i Żoliborz;

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru części miasta Warszawy określonej granicami administracyjnymi dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy;

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla  spraw  z obszaru   miast:   Ciechanów,   Garwolin, Gostynin,   Józefów,   Kobyłka,   Legionowo,   Łaskarzew,   Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Podkowa Leśna, Pruszków, Przasnysz, Raciąż, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Węgrów, Ząbki, Zielonka i Żyrardów oraz gmin: Andrzejewo, Baboszewo, Baranowo, Baranów, Belsk Duży, Białobrzegi, Bielany, Bielsk, Bieżuń, Błędów, Błonie, Bodzanów, Boguty-Pianki, Borkowice, Borowie, Brańszczyk, Brochów, Brok, Brudzeń Duży, Brwinów, Bulkowo, Cegłów, Celestynów, Ceranów, Chlewiska, Chorzele, Chotcza, Chynów, Ciechanów, Ciepielów,  Czarnia,  Czernice Borowe,  Czerwin, Czerwińsk n. Wisłą, Czerwonka,  Czosnów,  Dąbrówka,  Dębe Wielkie, Długosiodło, Dobre, Domanice, Drobin, Dzierzążnia, Dzierzgowo, Garbatka-Letnisko, Garwolin, Gąbin, Gielniów, Glinojeck, Głowaczów, Gniewoszów, Gołymin-Ośrodek, Gostynin, Goszczyn, Goworowo, Gozdowo, Góra Kalwaria, Górzno, Gózd,  Grodzisk Mazowiecki, Grabów n. Pilicą, Grębków, Grójec, Grudusk, Gzy, Halinów, Huszlew, Iłów, Iłża, Izabelin, Jabłonna, Jabłonna Lacka, Jadów, Jaktorów, Jakubów, Jasieniec, Jastrząb, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jednorożec, Joniec, Kadzidło, Kałuszyn, Kampinos, Karczew, Karniewo, Kazanów, Klembów, Klwów, Kołbiel, Konstancin-Jeziorna, Korczew, Korytnica, Kosów Lacki, Kotuń, Kowala, Kozienice,  Krasne, Krasnosielc, Krzynowłoga Mała, Kuczbork-Osada,  Latowicz, Lelis, Leoncin, Leszno, Lesznowola, Lipowiec Kościelny, Lipsko, Liw, Lubowidz, Lutocin, Łaskarzew, Łąck, Łochów, Łomianki, Łosice, Łyse, Maciejowice, Mała Wieś,  Magnuszew,  Małkinia  Górna,  Miastków Kościelny,  Michałowice,  Miedzna,  Mińsk Mazowiecki,  Mirów,  Młodzieszyn, Młynarze,  Mochowo,  Mogielnica,  Mokobody,  Mordy,  Mrozy,  Mszczonów, Myszyniec,  Nadarzyn,  Naruszewo,  Nasielsk,  Nieporęt,  Nowa  Sucha,  Nowe Miasto,  Nowe  Miasto  n.  Pilicą,  Nowy  Duninów,  Nur,  Obryte,  Odrzywół,  Ojrzeń,  Olszanka,  Olszewo-Borki,  Opinogóra  Górna,  Orońsko,  Osieck,  Ostrów  Mazowiecka,  Ożarów  Mazowiecki,  Pacyna,  Paprotnia,  Parysów, Piaseczno,  Pilawa,  Pionki,  Platerów,  Płoniawy-Bramura,  Płońsk,  Pniewy, Pokrzywnica,  Policzna,  Pomiechówek,  Poświętne,  Potworów,  Prażmów, Promna,  Pułtusk,  Puszcza  Mariańska,  Przasnysz,  Przesmyki,  Przyłęk, Przysucha,  Przytyk,  Raciąż,  Radzanowo,  Radzanów  (powiat  białobrzeski), Radzanów  (powiat mławski),  Radziejowice,  Radzymin,  Raszyn, Regimin, Repki, Rościszewo, Różan, Rząśnik, Rusinów, Rybno, Rzeczniów, Rzekuń, Rzewnie, Sabnie, Sadowne, Sanniki, Sarnaki, Serock, Sieciechów, Siedlce, Siemiątkowo Koziebrodzkie, Siennica, Sienno, Sierpc, Skaryszew, Skórzec, Słubice, Słupno, Sobienie-Jeziory, Sobolew, Sochaczew, Sochocin, Sokołów Podlaski, Solec n. Wisłą, Somianka, Sońsk, Stanisławów,  Stara Kornica, Stara Biała, Stara Błotnica, Stare Babice, Staroźreby, Stary Lubotyń, Sterdyń, Stoczek, Strachówka, Stromiec, Strzegowo, Stupsk,  Suchożebry, Sypniewo, Szczawin Kościelny, Szczutowo, Szelków, Szreńsk, Szulborze Wielkie, Szydłowiec, Szydłowo, Świercze, Tarczyn, Tczów, Teresin, Tłuszcz, Trojanów, Troszyn, Warka, Wąsewo, Wiązowna, Wieczfnia Kościelna, Wieliszew, Wieniawa, Wierzbica, Wierzbno, Wilga, Winnica, Wiskitki, Wiśniew, Wiśniewo, Wodynie, Wolanów, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Wyśmierzyce, Zabrodzie, Zakroczym, Zakrzew, Załuski, Zaręby Kościelne, Zatory, Zawidz, Zbuczyn Poduchowny, Zwoleń, Żabia Wola, Żelechów i Żuromin;

53-630 Wrocław

ul. Poznańska 16-20

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu

VI Wydział Gospodarczy KRS

 

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu

IX Wydział Gospodarczy KRS

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Oleśnica, Oława i Wrocław  oraz gmin: Bierutów, Borów, Brzeg Dolny, Cieszków, Czernica, Długołęka, Dobroszyce,  Domianiów, Dziadowa-Kłoda, Jelcz-Laskowice, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Kondratowice, Kostomłoty,  Krośnice, Malczyce, Mietków, Międzybórz, Miękinia, Milicz, Oborniki Śląskie,  Oleśnica,  Oława, Prusice, Przeworno,  Sobótka, Strzelin, Syców, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica,  Twardogóra,   Wiązów, Wińsko, Wisznia Mała, Wołów,  Zawonia, Żmigród i Żórawina;

 

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Bielawa,  Boguszów-Gorce, Bolesławiec,  Chojnów,   Dzierżoniów,  Duszniki-Zdrój,  Głogów,  Jawor,  Jedlina-Zdrój,  Jelenia Góra,  Kamienna Góra,  Karpacz,  Kłodzko,  Kowary,  Kudowa-Zdrój,  Legnica,  Lubań,  Lubin,  Nowa  Ruda,  Piechowice,  Pieszyce,   Piława   Górna, Polanica-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Szklarska Poręba, Świdnica,  Świebodzice,  Świeradów-Zdrój,  Wałbrzych,  Wojcieszów,  Zawidów,  Zgorzelec  i  Złotoryja oraz gmin: Bardo, Bogatynia, Bolesławiec,  Bolków,  Bystrzyca Kłodzka, Ciepłowody, Chocianów, Chojnów, Czarny Bór, Dobromierz, Dzierżoniów, Gaworzyce, Głogów, Głuszyca, Góra, Grębocice, Gromadka, Gryfów Śląski, Janowice Wielkie, Jaworzyna Śląska, Jemielno, Jerzmanowa, Jeżów Sudecki,  Kamieniec Ząbkowicki, Kamienna Góra,  Kłodzko, Kotla, Krotoszyce, Kunice, Lądek-Zdrój, Legnickie Pole, Leśna,  Lewin Kłodzki, Lubań, Lubawka, Lubin, Lubomierz, Lwówek Śląski, Łagiewniki,  Marcinowice, Marciszów, Męcinka, Międzylesie, Mieroszów, Miłkowice, Mirsk, Mściwojów, Mysłakowice, Niechlów, Niemcza, Nowa Ruda, Nowogrodziec, Olszyna, Osiecznica, Paszowice, Pęcław, Pielgrzymka, Pieńsk, Platerówka, Podgórzyn,  Polkowice, Prochowice, Przemków, Radków, Radwanice, Rudna, Ruja, Siekierczyn, Stara Kamienica, Stare Bogaczowice, Stoszowice,  Stronie Śląskie, Strzegom, Sulików,  Szczytna, Ścinawa, Świdnica, Świerzawa, Udanin, Walim, Warta Bolesławiecka, Wądroże Wielkie, Wąsosz, Węgliniec, Wleń, Zagrodno,  Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Złoty Stok,  Żarów i Żukowice;

65-364 Zielona Góra

ul. Kożuchowska 8

Sąd Rejonowy

VIII Wydział Gospodarczy KRS

Wydział Gospodarczy - Odpisy KRS Krajowego Rejestru Sądowego - dla spraw z obszaru miast: Gorzów Wielkopolski, Gozdnica, Gubin, Kostrzyn, Łęknica, Nowa Sól, Zielona Góra,  Żagań i Żary oraz gmin: Babimost, Bledzew,  Bobrowice, Bogdaniec,  Bojadła, Brody, Brzeźnica, Bytnica, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk,  Dąbie, Deszczno, Dobiegniew, Drezdenko, Górzyca, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kłodawa, Kolsko, Kożuchów, Krośno Odrzańskie, Krzeszyce, Lipinki Łużyckie, Lubiszyn, Lubniewice, Lubsko, Lubrza, Łagów, Małomice, Maszewo, Międzyrzecz, Niegosławice, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Ośno Lubuskie, Otyń, Przewóz, Przytoczna, Pszczew, Rzepin, Santok, Siedlisko, Skąpe, Skwierzyna, Sława, Słońsk, Słubice, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szczaniec, Szlichtyngowa, Szprotawa, Świdnica, Świebodzin, Torzym, Trzciel, Trzebiechów, Trzebiel, Tuplice, Witnica, Wschowa, Wymiarki, Zabór, Zbąszynek, Zielona Góra, Zwierzyn, Żagań i Żary.